
Fun Forest Rotterdam
Wist je dat er een geweldig avontuur te beleven is, vlak buiten het centrum van Rotterdam? Bij ons kan je klimmen, suppen, of op expeditie en geniet je van een versgebakken taart met een kop koffie!
- Het leukste en beste klimbos in de buurt
- Lekker klimmen en klauteren in het bos
- Een avontuur om nooit te vergeten
Wat wil je doen in Rotterdam?
Praktisch
Vandaag geopend tot 19:00
Bij ons in Rotterdam
Genoeg te doen
Fun Forest Rotterdam
Op avontuur in de natuur!
Aan de rand van de Kralingse plas, in het groene bos, vind je ons klimbos. Maar je kan bij ons niet alleen klimmen, lees hier wat je allemaal kan beleven bij Fun Forest Rotterdam:
Fun Forest Rotterdam
Op avontuur in de natuur!
Aan de rand van de Kralingse plas, in het groene bos, vind je ons klimbos. Maar je kan bij ons niet alleen klimmen, in ons bos kan je ook terecht voor watersport, teambuilding en groepsuitjes. Alsof dat nog niet genoeg is hebben wij ook een horecagelegenheid waar we dagelijks verse taart, broodjes, koffie en smoothies maken.
- Klimmen en klauteren in het Kralingse bos. In ons klimbos kun je al klimmen vanaf 6 jaar, maar we hebben ook zat uitdaging voor volwassenen met onze bungee jump en vrije sprong!
- Ben jij liever op het water dan in het bos? Huur een van onze SUP-boards of kano's en peddel alleen of met een groep de Kralingse Plas rond.
- Er is er een jarig, hoera! Vier jij je feestje in ons bos? Dan ga je, samen met je vrienden, tijdens het klimmen op zoek naar bananen. Die heb je aan het einde nodig om de schatkist te openen!
- Honger gekregen na alle avonturen? Bij onze kleine Boss Kitchen kiosk kan je genieten van een kop koffie of een smoothie, een versgebakken taartje of een heerlijk belegd broodje.
- Klimmen en klauteren in het Kralingse bos. In ons klimbos vind je uitdagingen voor jong en oud! Kinderen vanaf 6 jaar kunnen het klimmen onder de knie krijgen in onze easy parcours, terwijl jongeren en volwassenen vanaf 14 jaar hun energie kwijt kunnen in onze extreme parcours met bungee jump en vrije sprong!
- Ben jij liever op het water dan in het bos? Huur een van onze SUP-boards of kano's en peddel alleen of met een groep de Kralingse Plas rond. Op zoek naar een leuk date-idee? Kies dan een van onze tweepersoons kano's en leer elkaar tijdens het sporten nog beter kennen.
- Er is er een jarig, hoera! Vier jij je feestje in ons bos? Dan ga je, samen met je vrienden, tijdens het klimmen op zoek naar bananen. Die heb je aan het einde nodig om de schatkist te openen! Kinderen vanaf 8 jaar kunnen kiezen voor een feestje in onze medium parcoursen, hier is het klimmen iets uitdagender en krijgen zij een uur langer de tijd om te klimmen.

- Honger gekregen na alle avonturen? Bij onze kleine Boss Kitchen kiosk kan je genieten van een kop koffie of een koele frisdrank, een gebakje of een knapperige tosti. Voor feestjes en groepsuitjes verzorgen wij ook verschillende arrangementen, zoals taarten, barbecues en borrels.
Kan jij geen genoeg krijgen van ons klimbos?
Klim met korting!
Onze strippenkaart is voor de echte klimfans. Hiermee klim je met korting, klimmen was nog nooit zo voordelig! Want met de strippenkaart mag je vijf keer klimmen, waarbij de vijfde keer helemaal gratis is. Je bent welkom op alle locaties van Fun Forest en kan ze dus allemaal een keertje komen testen. Dit maakt het klimmen nog leuker!
Ik wil klimmen met kortingShare the fun!
Samen op avontuur
Dit moet je proberen!
Archery Tag Kinderfeestje
Arrow Battle spelen met je kinderfeestje is altijd een hit! Samen met je vriendjes beleef je een uur lang dit geweldige spel. 🎯 Aan het begin krijg je alle tips & tricks mee om de boog & pijlen te kunnen gebruiken. Hierna ga je bezig met oefenen op een doelwit en later mag je zelfs schieten op je vriendjes. 🏹 De pijlen hebben een foambal op de punt en alle spelers krijgen een vizier voor hun gezicht, hierdoor is Archery Tag super leuk en veilig om te spelen. Na afloop krijg je ook nog wat lekkers!
Dit moet je proberen!
Archery Tag Kinderfeestje
Arrow Battle spelen met je kinderfeestje is altijd een hit! Samen met je vriendjes beleef je een uur lang dit geweldige spel. 🎯 Aan het begin krijg je alle tips & tricks mee om de boog & pijlen te kunnen gebruiken. Hierna ga je bezig met oefenen op een doelwit en later mag je zelfs schieten op je vriendjes. 🏹 De pijlen hebben een foambal op de punt en alle spelers krijgen een vizier voor hun gezicht, hierdoor is Archery Tag super leuk en veilig om te spelen. Iedereen krijgt na afloop een pakje drinken en een zakje chips, lekker!

Onze sociale missie
Iedereen is welkom!
Wist je dat een uitje bij Fun Forest niet alleen om plezier gaat? Wij zijn een sociale onderneming, dit betekent dat wij jonge mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt een leuke en veilige leer- en werkplek bieden. 🧡
Onze sociale missie
Iedereen is welkom!
Wist je dat een uitje bij Fun Forest niet alleen om plezier gaat? Wij zijn een sociale onderneming, dit betekent dat wij jonge mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt een leuke en veilige leer- en werkplek bieden. 🧡 Wanneer je jouw uitje in ons bos organiseert, help je mee aan de ontwikkeling van onze medewerkers. Je werkt mee aan onze impact, want zonder groepsuitjes kunnen onze medewerkers nooit al hun leerdoelen behalen.
Blog
Dit gebeurt er in Fun Forest
Ben je benieuwd naar wat er in ons bos gebeurt? 🌳 Hier vind je meer informatie over onze acties, evenementen en andere leuke informatie zoals interviews met onze medewerkers.
Fun Forest Rotterdam